Select Language

Шановні клієнти, Дякуємо за цікавість до нашої продукціі. У зв‘язку із пандемією COVID-19 наші сервіси тимчасово не працюють. Це може спричинити затримку реагування на Ваші запити. Дозвольте Вас запевнити, що ми намагаємося розв‘язати Ваше питання якомога швидше. Тим часом Ви можете знайти більшість відповідей на питання, що Вас цікавлять, на нашому сайті. Дякуємо за Ваше терпіння. Залишайтеся у безпеці. #залишайсявдома

ІНСТРУМЕНТИ ТЕХНІЧНОЇ ПІДТРИМКИ ДЛЯ ФАХІВЦІВ!

Share

Garage Gurus — ваше онлайн-співтовариство

Підніміть свої технічні знання на новий рівень!

За підтримки DRiV ми підготували технічні навчальні онлайн-курси світового рівня, відеоінструкції, технічні статті та інтерв’ю з фахівцями. Незалежно від того, чи є ви механіком, власником станції технічного обслуговування або постачальником комплектуючих, Garage Gurus допоможе вам знайти все необхідне для досягнення успіху. Ми завжди готові відповісти на ваші питання.

Все тільки для вас — приєднуйтеся БЕЗКОШТОВНО.

Якомога ближче до своїх клієнтів

gurus-online

Онлайн-навчання

Шукаєте інструменти, які необхідні для розширення ваших знань або розвитку вашої професійної діяльності? Зверніть увагу на онлайн-платформу технічного навчання Garage Gurus. Це гнучке навчальне середовище, в якому зібрані інтерактивні навчальні модулі найвищої якості. І все це доступно безкоштовно та цілодобово!

gurus-oncall

Гаряча лінія

Бажаєте отримати швидку відповідь? Подзвоніть в Garage Gurus. Задайте своє питання, і наші технічні фахівці з великим досвідом і доступом до величезного об’єму інформації швидко знайдуть відповідь.

gurus-onsite

Навчальний центр

Бажаєте вдосконалити свої навички з нашими технічними фахівцями в спеціальному обладнаному високотехнологічному навчальному центрі? Відвідайте наш навчальний центр Garage Gurus. У нашому спеціально обладнаному високотехнологічному навчальному центрі ви пройдете практичне навчання, а також отримаєте знання і досвід, необхідні для вирішення повсякденних завдань.

gurus-onthego

Виїзні технічні семінари

Бажаєте поліпшити свої навички і знання разом з вашою командою? Запросіть інтерактивну демонстрацію від Garage Gurus On-The-Go. Ви і ваші співробітники познайомитеся з новітніми інструментами, компонентами, технологіями і рішеннями від наших мобільних гуру в спеціально обладнаних фургонах.

 


Знання, які вам потрібні

Наші онлайн-курси, відеоролики і технічна документація охоплюють різні теми. І вони постійно розширюються. Ми регулярно додаємо новий контент, щоб інформація завжди залишалася актуальною і відповідала новітнім тенденціям на ринку, а також методикам і технологіям роботи в майстернях. Ми охоплюємо такі напрямки:

Загальні відомості про автомобілі — Двигун — Ходова частина — Гальмівна система — Фільтри — Рульове керування — Склоочисники — Система запалювання — Підшипники ступиць — Мотоцикли

Якщо ви не знайшли потрібної інформації, дайте нам знати, і ми допоможемо — ми створюємо нову еру післяпродажного обслуговування.

Share